Kontakt os på telefon 75 77 33 55 |  info@stea.dk
Kontakt 2018-04-20T11:58:04+00:00

Kontaktinformationer

Vi sidder klar til at servicere dig med komplette og pålidelige løsninger inden for træemballage, transport og logistik. Giv os et kald på 75 77 33 55, kontakt os på mail eller udfyld kontaktformularen – så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt.

Salg

Helle Juul Østergaard
Internal Sales Manager
Telefon 87 24 01 38 helle@stea.dk

Daniel Campanella
Sales Coordinator
Telefon 87 24 01 31 daniel.campanella@stea.dk

Andreas B. Rasmussen
Trainee
Telefon 87 24 01 43 andreas@stea.dk

Britta Nymark Ruus
Area Sales Manager
Telefon 87 24 01 32 britta@stea.dk

Lars Kristoffersen
Area Sales Manager
Telefon 87 24 01 42 lars@stea.dk

Gert Degnegaard
Area Sales Manager
Telefon 40 70 93 80 gert@stea.dk

Indkøb

John Nielsen
Purchasing Manager
Telefon 87 24 01 33 john@stea.dk

Petra Eriksson
Global purchase
Telefon 75 77 33 55 petra@stea.se

Claus Voetmann
Purchaser
Telefon 87 24 01 41 claus@stea.dk

Transport

Kurt Fiskbæk
Transport Manager
Telefon 87 24 01 30 kurt@stea-transport.dk

Administration

Johnny Fiskbæk
Group President
Telefon 75 77 33 55 johnny@stea.dk

Daniel Dal
CEO
Telefon 40 70 93 99 daniel.dal@stea.dk

Magnus Nilsson
Accounts
Telefon 75 77 33 55 magnus@stea.se

Trine Weiss Pedersen
Administrative Assistant
Telefon 87 24 01 36 trine@stea.dk

Karen Viinberg
Administrative Assistant
Telefon 87 24 01 39 karen@stea.dk

Kontaktformular

Du er altid velkommen til at kontakte os enten telefonisk, e-mail eller nedenstående formular. Vi bestræber os på at besvare din henvendelse hurtigt muligt.