Kontaktinformationer

Vi sidder klar til at servicere dig med komplette og pålidelige løsninger inden for træemballage, transport og logistik. Giv os et kald på 75 77 33 55, kontakt os på mail eller udfyld kontaktformularen – så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt.

Salg

Helle Juul Østergaard
Internal Sales Manager
Telefon 87 24 01 38 helle@stea.dk

Sofie Jensen
Trainee
Telefon 87 24 01 34 sofie@stea.dk

Britta Nymark Ruus
Area Sales Manager
Telefon 87 24 01 32 britta@stea.dk

Lars Kristoffersen
Area Sales Manager
Telefon 87 24 01 42 lars@stea.dk

Jacob Skovgaard
Area Sales Manager
Telefon 87 24 01 44 jacob@stea.dk

Indkøb

John Nielsen
Purchasing Manager
Telefon 87 24 01 33 john@stea.dk

Petra Eriksson
Global purchase
Telefon 75 77 33 55 petra@stea.se

Claus Voetmann
Purchaser
Telefon 87 24 01 41 claus@stea.dk

Produktion

Tamás Péter Molnàr
Production Manager
Telefon 81 88 83 01  tamas@stea.dk

Administration

Johnny Fiskbæk
Group President
Telefon 75 77 33 55 johnny@stea.dk

Daniel Dal
CEO
Telefon 40 70 93 99 daniel.dal@stea.dk

Magnus Nilsson
Finance Manager
Telefon 75 77 33 55 magnus@stea.dk

Trine Weiss Pedersen
Administrative Assistant
Telefon 87 24 01 36 trine@stea.dk

Karen Viinberg
Administrative Assistant
Telefon 87 24 01 39 karen@stea.dk

Lærke Sandra Olsen
Administrative trainee
Telefon 75 77 33 55 laerke@stea.dk

Andreas B. Rasmussen
Business Developer
Telefon 87 24 01 43 andreas@stea.dk

Kontaktformular

Du er altid velkommen til at kontakte os enten telefonisk, e-mail eller nedenstående formular. Vi bestræber os på at besvare din henvendelse hurtigt muligt.